دسته‌ها
اخبار

9 + 1 تفاوت کاشت مژه و اکستنشن که تاکنون نمی دانستید میس و مستر

سپس پزشک با ایجاد برش‌های کوچک روی پلک، فولیکول‌‌های مو را با نهایت دقت و ظرافت، یکی یکی در قسمت برش داده شده قرار می‌دهد. پیش از اقدام به درمان و یا روی آوردن به اکستنشن مژه و یا کاشت مژه دائم، باید از دلایل آن آگاه باشید تا بتوانید مناسب‌ترین راهکار را برای آن بیابید. با درمان مناسب شاید اصلا نیازی به اکستنشن و کاشت مژه نداشته باشید.

برای خیلی از بانوان عزیز سوال مهم پیش آمده است که تمامی این روش ها با هم چه تفاوتی دارند و هر کدام دارای چه مزایا و یا معایبی هستند که در اینجا به آن خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید. انتخاب این روش برای افرادی که چشم‌ها افتاده یا به اصطلاح بی حال دارند بسیار مناسب است.اندازه‌ی مژه‌ها در بخش میانی بلندتر است اما حجم و تعداد تارهای مژه در تمامی نقاط یکسان قرار داده شده. اکستنشن مژه تاراهای ساخته شده از ترکیبات مصنوعی از جنس مو است که با اضافه شدن به لایه‌های مژه طبیعی فرم و مدل چشم‌ه تغییر می‌دهد. این تارموهای مصنوعی باید رنگی نزدیک به رنگ مژه‌های هر فرد داشته باشد طبیعی‌تر جلوه کنند. ازآنجایی‌که ناحیه‌ی عمل نزدیک چشم است، این یک عمل حساس است که حتی اگر توسط مجرب‌ترین جراحان انجام شود و میزان موفقیت متوسطی دارد​. اگر می‌خواهید نتایج خوبی را به دست بیاورید، باید به چشم‌پزشک، متخصص پوست یا جراح زیبایی‌ مراجعه کنید که قبلاً کاشت مژه را با موفقیت انجام داده است.

بدون شک پس از اینکه کاملا با تفاوت کاشت مژه و اکستنشن آشنا شدید، سوالاتی هم در ذهن شما مطرح می شود که در ادامه به سه مورد از رایج ترین آن ها درباره تفاوت کاشت مژه و اکستنشن پاسخ داده شده است. لازم است بدانید که ترمیم اکستنشن مژه از کاشت اولیه آن سخت تر است و مهارت بیشتری لازم دارد، چرا که مژه ها بلند هستند و بخش های مختلفی از پلک نیاز به اکستنشن دارند. برای اینکه همیشه مژه ها پر و بلند به نظر برسند، توصیه می شود هر دو یا سه هفته ترمیم انجام شود. پزشک متخصص در این عمل برش‌های ظریفی ایجاد می کند و با استفاده از آن اقدام به کاشت مژه می‌نماید. این روش برای افرادی که بر اثر حادثه‌ای مژه‌های خود را از دست داده اند، مناسب است. تفاوت کاشت مژه و اکستنشن تنها به نمای ظاهری آن ها ختم نمی شود و فرق بین کاشت مژه و اکستنشن را در نحوه انجام آن هم قابل مشاهده است.

موهایی که پس از ریزش اولیه روییده می شود کاملا طبیعی و دائمی خواهند بود و همواره رشد آن ها ادامه خواهد داشت. در روز های اولیه پس از عمل زیبایی کاشت مژه کمی درد و شکاف در محل کاشت فولیکول ها نیز مشاهده خواهد شد که البته عادی بوده و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. معمولا بین 3 تا 5 روز پس از عمل زیبایی کاشت مژه می توانید به محیط کاری خود بازگشته و فعالیت های خود را از سر بگیرید. نکته 1 – برای اینکه اینکار را بدون اشتباه انجام دهید ابتدا چند بار روی مژه مصنوعی تمرین کنید و تار مژه آغشته به چسب را روی سر مژه مصنوعی بچسبانید. دقت کنید که برای طبیعی به نظر رسیدن مژه، هیچ برآمدگی روی مژه نباید مشاهده شود.

دارد که هر سالن زیبایی ممکن است از جنس های مختلفی با انواع رنگ و طول استفاده کند که به سلیقه خودتان میتوانید انتخاب کنید. نتایج این روش، به اندازه موهای سر دائمی و عموماً مادام‌العمر هستند، مگر این‌که فرد به بیماری‌های نادر ریزش مو مبتلا شود. بااین‌حال، پس از جراحی، مژه‌ها ممکن است به‌طور مرتب نیاز به پیرایش داشته باشند.